Bize Ulaşın

Ailelere yönelik hazırladığımız Lunapark konseptimizde, güzel bir mutluluk tablosunda eğlenecek çocuklarınızla ve sevdiklerinizle beraber bu güzel ve hoş eğlencenin tadını çıkaracaksınız.

Ailelerin en çok tercih ettiği Lunapark olduğumuz gibi ailelerin eğlenmesi için gerekli tüm eğlence makinelerine ve eğlence ekipmanlarına sahibiz.

Biz Karınca Park Eğlence Merkezi olarak, eğlence konusunda sınır tanımadığımız gibi ailelere yönelik gerekli ortam koşullarını sağlar ve onlara nezih bir eğlence ortamı sunarız.

Karınca Park Eğlence Merkezi, ailelerin eğlenmelerin uygun olarak yeni ve modern şartlara uygun yerli ekipmanlar ürettiği gibi eğlenceninde bir diğer ismi haline gelmiştir.

Biz Karınca Park ailesi olarak, ürünlerimizi Avrupa Standartlarına uygun olarak ürettiğimiz gibi eğlence anlamında da son derece kaliteli bir hizmet vermekteyiz.

Ailelerin ve çocukların hoşnut yüzlerinin gülerek ayrılacağı ve unutulmaz dakikalar yaşayacağı çok özel bir lunapark olup sıradanlaşmış Lunapark tabularını yıktığımızı da belirtmek isterim.

Karınca Park Eğlence Merkezinde eğlence aileler için hiç bu kadar doyumsuz olmamış ve hiç bu kadar keyifli bir hal almamıştı.

Karınca Park ailesi olarak, siz değerli eğlence sever lunapark sakinlerine sağlıklı ve güvenli bir eğlence temin eder, size hoş bir eğlence ortamını hazırladığımızı da belirtmek isteriz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: