Bize Ulaşın
Araba Yarışı Ekranlı Kiddie Rides

Araba Yarışı Ekranlı Kiddie Rides. Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilmiştir. %100 İthal Malzeme ile temin edilmiştir. Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

İthal olarak üretilen bir üründür.
Çocukların son zamanlarda tercih ettiği araba oyunları bir yana dursun, daha önce bu kadar özel ve bu kadar farklı bir ürünün çok fazla görünmediğinin altını çizerek şunu söylemek gerekir ki aranılan sosyal aktiviteye çocuklara sağlıyacak Araba Yarışı Ekranlı Kiddie Rides ürünlerimizde, artık Need For Speed heyecanını bilgisayardan değil gerçek ortamında yaşıyacaksınız.

İthal olarak üretilen bu ürünümüzde de yine modern ve farklı tasarımlarımızla çocukları eğlendirmeye ailelerde tebessüm bırakmaya devam ediyoruz. Ford ve Ferrari'nin başarıları öykülerini bilen yeni nesile özgü yepyeni bir ürünümüz daha geliyor.

Çocuklar günlük hayatta yaşamak istedikleri tutkulardan biri olan Araba sevgisini, Karınca Park olarak ürettiğimiz Ekranlı ürünlerde bulabilecekleri gibi yeni bir oyun heyecanı ile bilgisayar oyunlarına meydan okuyoruz.

Çünkü biz çocukların sosyalleşmesi için her türlü eğlence ekipmanını bünyemizde barındıran büyük bir Eğlence Merkeziyiz.

Güvenlik ve Sağlık açısından ürünlerimiz kalitesini konuşturmaya devam ediyor.

*1.Sınıf Hammadde ürün kullanarak yapılan Eğlence Ekipmanımızda profesyonellik ön plandadır.

*Ürünümüz %100 yerli sermaye ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

*Makinelerimizin Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

*Yerinde keşif yaparak istediğiniz alana Karınca Park sayesinde projelendirme yapabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: