Bize Ulaşın
Araba Yarışı Kiddie Rides

Araba Yarışı Kiddie Rides. Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilmiştir. %100 Yerli Malzeme ile temin edilmiştir. Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

Kemerleri sıkıca bağlama zamanı çünkü hayalinizdeki araba ile çok büyük bir yarışa başlıyoruz, hazır mısınız çocuklar? Tokyo ve Los Angeles'ı aratmayan efsane bir yarışa çıkıyoruz ve artık direksiyon siz çocuklarda!!! Çocuklar dev bir eğlence sizi bekliyor, Araba Yarışı Kiddie Rides ile artık sizde Hızlı ve Öfkeli'yide geçicek çok özel bir Kiddie Rides ile tanışacaksınız.

Araba Yarışı oyunlarına çocuklar çok bayılır özellikle de Araba Yarışı filmlerine biz Karınca Park olarak çocukların bu özel tutkuyu doyasıya yaşaması için onlara özel bir Kiddie Rides ürünü tasarladık. Araba Yarışı Kiddie Rides'larımızla birlikte çocuklar artık aradıkları eğlence heyecanlarına kavuşacaklar.

Hasret sona erdi çocuklar artık sizde yarışlara bizzat katılacağınız yepyeni bir eğlence ürünüyle birlikte bir maceraya atılacaksınız. Oldukça güvenli ve sağlıklı olan bu macerada aileler mutlu ve çocuklarda aradıkları heyecanı artık bulmuş olucaklar.

*1.Sınıf Hammadde ürün kullanarak yapılan Eğlence Ekipmanımızda profesyonellik ön plandadır.

*Ürünümüz %100 yerli sermaye ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

*Makinelerimizin Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

*Yerinde keşif yaparak istediğiniz alana Karınca Park sayesinde projelendirme yapabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: