Bize Ulaşın
Araba Yarışı Kiddie Rides

Araba Yarışı Kiddie Rides. Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilmiştir. %100 İthal Malzeme ile temin edilmiştir. Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

Evde oturmak ve sıkılmak emin olıun ki en çok istenmeyen durumlardan birisidir. Özellikle son zamanlarda çıkan bayat ve modası artık kaçan Araba oyunlarını oynamak siz çocukları ne kadar sıkıcı duruma düşürdüğünü az çok tahmin edebiliyoruz.

Biz Karınca Park olarak, siz değerli çocuklara özel olarak tasarlanan ve ithal olarak üretilen bu özel Araba Yarışı ürünümüzde çocuklar artık aradıkları eğlenceyi bulacaklar. Uzun zamandır evde oturan çocuklar için iyi gelecek bu aksiyon ürünümüz sizde Araba Kiddie Rides'larımızın muazzam farkıyla birlikte eğlenceli bir yarış pistinde kendinizi bulabileceksiniz.

Sağlık ve güvenlik konusunda dikkatli ve disiplinli bakış açımızla 15 Senelik Deneyimimizi konuşturmaya devam ediyoruz.

Modern ve Kaliteli bir eğlencenin gerçek adresi olarak ürünlerimizi İthal ve Modern şartlarda size sunmaktan mutluluk duyduğumuz gibi yeniliklere açık bir Lunapark hizmeti sunduğumuzu da tekrar belirtmek isteriz.

*1.Sınıf Hammadde ürün kullanarak yapılan Eğlence Ekipmanımızda profesyonellik ön plandadır.

*Ürünümüz %100 yerli sermaye ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

*Makinelerimizin Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

*Yerinde keşif yaparak istediğiniz alana Karınca Park sayesinde projelendirme yapabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: