Bize Ulaşın
At Ekranlı Kiddie Rides

At Ekranlı Kiddie Rides. Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilmiştir. %100 Yerli Malzeme ile temin edilmiştir. Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

At Ekranlı Kiddie Rides ürünümüzle birlikte artık Lunapark ve Eğlence açısından büyük gelişmeler kaydetmeye ve çocukları eğlendirmek için bambaşka fikirler üretip bunları gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Don Kişot'un değerli atına binip onunla birlikte modern ve daha muhteşem bir harikalar diyarına yolcululuk ediceksiniz. Biz hayal edileni başaran oldukça kapsamlı bir eğlence merkeziyiz. Ekranlı eğlence ürünümüzle çocuklara tanıtacağımız yeni ve modern kaliteye sahip ürün barındırmaktayız.

Animasyon filmlerini aratmayacak bu eğlenceli maceramızda çocuklar sosyal ve dinamik bir eğlencenin keyfini son derece kaliteli bir şekilde sadece Karınca Park farkıyla yaşıyacaklar.

Çocuklar atları sever ve atların içerdiği çizgi filmleri izlerken onları en iyi dostları olarak görürler kimileri ise Doru'dan dolayı atlara çok büyük bir ilgi duyar işte şimdi evde oturmak yerine aradığınız at eğlencesini bir de Ekranlı hali ile son derece güvenli ve kaliteli olarak yaşama zamanı.

*1.Sınıf Hammadde ürün kullanarak yapılan Eğlence Ekipmanımızda profesyonellik ön plandadır.

*Ürünümüz %100 yerli sermaye ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

*Makinelerimizin Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

*Yerinde keşif yaparak istediğiniz alana Karınca Park sayesinde projelendirme yapabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: