Bize Ulaşın
At Ekranlı Kiddie Rides

At Ekranlı Kiddie Rides. Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilmiştir. %100 İthal Malzeme ile temin edilmiştir. Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

Bu ürün ithal olarak temin edilmektedir.

Diğer At eğlence ürünlerinin aksine profesyonel, kaliteli ve modern olarak tasarlanan yepyeni dizaynlara sahip ithal bir eğlence ürünüdür.

Bu ürünümüzde ithal olarak geliştirilen At Ekranlı Kiddie Rides eğlence araçları ile çocuklar artık At eğlencesini bambaşka tasarımlar ve bambaşka dizaynlar ile yaşıyacakları gibi yepyeni sosyal kazanç da elde edicekler.

Modern ve çok çeşite sahip Kiddie Rides kategorilerimizde her zaman yeniliğe ve kaliteye önem verdiğimiz gibi yine bu ürünümüzde de çocuklara uygun bir eğlence hizmeti vermekteyiz.

Özellikle çocukların hayal dünyalarındaki hayatı yaşamaları için gerekli tüm Kiddie Rides'lara sahip bir Eğlence Merkezi olduğumuzunda altını çizeriz.

At Ekranlı Kiddie Rides ürünlerimizde de yine her zaman olduğu gibi çocuklar bambaşka bir ekranlı kiddie rides keyfi yaşakları gibi ayrıca Western Filmlerini aratmayan maceralarda kendilerini bulucaklar.

*1.Sınıf Hammadde ürün kullanarak yapılan Eğlence Ekipmanımızda profesyonellik ön plandadır.

*Ürünümüz %100 yerli sermaye ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

*Makinelerimizin Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

*Yerinde keşif yaparak istediğiniz alana Karınca Park sayesinde projelendirme yapabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: