Bize Ulaşın
At Kiddie Rides

At Kiddie Rides. Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilmiştir. %100 Yerli Malzeme ile temin edilmiştir. Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

Çocuklar At'lara ve onların içerdiği animasyon filmlerine bayılırlar. Özellikle atlar ile ilgili duydukları efsanelerden sonra karahitaylar, moğollar ve ertuğrul gibi tarihi kahramanların da onlarda yarattıkları güzel ve heyecan verici dakikalar yaşattığı gibi çocuklar atlara binme hevesini bilgisayar oyunlarından yararlanarak telafi etmektedir.

Fakat bir Karınca Park Eğlence Merkezi olarak, onların At heyecanlarını yaşayacağı daha sosyal ve daha aktivitesel olan At Kiddie Rides ürünümüzü üretmekteyiz. Çocuklara yarattığımız bu sosyal ortamda artık At heyecanını doyasıya yaşayacakları simülasyon eğlence aracımızı size tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Genç seyislerimiz hazırsa yeni bir bold pilot sürücüsü neden çıkmasın?

Çocukların güvenle ve sağlıkla eğleneceği At Kiddie Rides ürünlerimiz gerekli koşullarda üretildiği gibi eğlence kalitesiyle tüm eğlence mecralarında konuşulmaktadır.

*1.Sınıf Hammadde ürün kullanarak yapılan Eğlence Ekipmanımızda profesyonellik ön plandadır.

*Ürünümüz %100 yerli sermaye ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

*Makinelerimizin Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

*Yerinde keşif yaparak istediğiniz alana Karınca Park sayesinde projelendirme yapabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: