Bize Ulaşın
At Kiddie Rides

At Kiddie Rides. Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilmiştir. %100 İthal Malzeme ile temin edilmiştir. Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

İthal olarak temin edilen eğlence ürünüdür.

Atların arkadaşça ve dostça yaklaşımını elbette hepimiz biliriz. Özellikle çocukların en çok sevdiği masum ve küçük tayları da çok iyi biliriz. Çocuklar artık sizinde bir at eğlenceniz olucak, özellikle at binmeyi çok isteyen fakat daha önce yaşama fırsatı olmamış çocuklar sözümüz size, artık at eğlencesini savaş oyunlarından veya çizgi film izleyerek yaşamanıza gerek yok.

Karınca Park olarak temin ettiğimiz, At Kiddie Rides ürünlerimiz ile artık sizleride çok özel bir eğlence ortamı bekliyor. Tıpkı diğer ürünlerimizdeki gibi bu ürünümüzde de hayal dünyanızın sizi götürdüğü noktaya kadar gideceksiniz bunun dışında size güzel haber bir haberimiz daha var!!

Artık eski ve kalitesiz tasarımlara sahip bir at eğlencesini yaşamayacaksınız. Ürünlerimizde son derece yeni tasarımlar ve modern bir altyapı ile kaliteli, güçlü ve batı'nın en hızlı atı ile yolculuk yapıcaksınız.

Ürünümüz kaliteli ve Modern şartlarda üretildiği gibi sağlık ve güvenlik açısından gerekli tüm tedbirler alınmıştır.

*1.Sınıf Hammadde ürün kullanarak yapılan Eğlence Ekipmanımızda profesyonellik ön plandadır.

*Ürünümüz %100 yerli sermaye ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

*Makinelerimizin Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

*Yerinde keşif yaparak istediğiniz alana Karınca Park sayesinde projelendirme yapabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: