Bize Ulaşın
Çocuk Çarpışan Araba

Çarpışan Araba Mini Eğlence Ekipmanı. Avrupa Standartlarına göre üretilmiştir. %100 Yerli Malzeme ile üretilmektedir. Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

Çarpışan Arabalar elbette çocukların ve miniklerin vazgeçilmez bir Lunapark eğlence aracıdır. Sevimli miniklerin gerek tatlı bir rekabete gireceği gerekse daha küçük yaşta araba sürme tutksuna sahip olacağı, bu özel aletlerimizde çocuklar hem sosyalleşecek hemde eğlencesi bol bir çarpışma keyfi yaşayacak.

Çocuklar için ürettiğimiz bu özel ve modern kaliteli ürünümüzde tüm gerekli koşullar sağlandığı gibi Çarpışan arabaları'nın ihtiyacı olan ortam ve atmosferde sağlanmıştır. Araba yarışının keyfini sürüp, yeni arkadaşlıklara merhaba diyecek olan minikleri çok eğlenceli bir serüven bekliyor.

Sağlık ve Güvenlik açısından son derece Profesyonel bir altyapıya sahip olduğumuz gibi bu köklü ve geleneksel Eğlence Ekipmanını son derece modern ve miniklerin kullanabileceği şekilde dizayn ettik.

Çocukların en çok kullanmayı sevdiği Lunapark ürünü olarak bilinen, Çarpışan Arabaları size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

*1.Sınıf Hammadde ürün kullanarak yapılan Eğlence Ekipmanımızda profesyonellik ön plandadır.

*Ürünümüz %100 yerli sermaye ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

*Makinelerimizin Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

*Yerinde keşif yaparak istediğiniz alana Karınca Park sayesinde projelendirme yapabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: