Bize Ulaşın
Çocuk Gondol 8 Kişilik

Gondol 8 Kişilik Mini Eğlence Ekipmanı. Avrupa Standartlarına göre üretilmiştir. %100 Yerli Malzeme ile üretilmektedir. Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

Çocuklar için yeni bir macera başlıyor. Minik miçoları bekleyen bu macerada gizemli denizler ve sevimli deniz yaratıklarının eşlik edeceği güzel ve çok keyifli bir maceradan bahsediyoruz.

Gondol eğlence ekipmanlarını çocuklara uygun ve çocuklara özel olarak tasarlayıp, onların kendilerini kaptan hissedip daha küçük yaşta adrenalin tutkusunu küçücük de olsa aksiyon tadını alacakları çok özel ve çok kaliteli bir ürünler tekrar beraberiz.

8-12-16 Kişilik kapasitesi ile birbirinden farklı tasarımlara sahip olduğu gibi ayrıca çocuklar içinde ayrı bir hayal dünyası sunmaktadır.

Yaratıcılıkda ve üretimde daima yenilik arayışında olan biz Karınca Park Eğlence Dünyasında, minikler için doğru şartlar ve doğru ortam koşulları sağlandığı gibi eğlence hizmet kalitemizi de 15 yıllık deneyimimizle konuşturmaya devam ediyoruz.

*1.Sınıf Hammadde ürün kullanarak yapılan Eğlence Ekipmanımızda profesyonellik ön plandadır.

*Ürünümüz %100 yerli sermaye ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

*Makinelerimizin Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

*Yerinde keşif yaparak istediğiniz alana Karınca Park sayesinde projelendirme yapabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: