Bize Ulaşın

Çocuklar eğlenceyi tam gazla yaşamaya hazır mıyız? evet mi? o halde kemerleri bağlama zamanı geldi!!! Sevgili çocuklar Karınca Park Eğlence Merkezinden size heyecan dolu bir mesajımız var!!! ve bu eğlence dolu mesajımızda sizi harikalarla çevrili çok özel maceralar bekliyor!!! Hazır mısınız?

Çocuklara yönelik tasarladığımız bu eğlence dünyasında, Karınca Park olarak yine kalitemizi konuşturmaktayız. Siz değerli çocuklara özel olarak hazırladığımız bu eğlence dünyamızda, çocukları çok güzel ve renkli maceralar bekliyor.

Heyecanı doyasıya yaşamak isteyen eğlence meraklısı çocuklara özel tasarladığımız bu şahane eğlence ortamında çocuklar kendilerini daha mutlu ve daha özgür hissedecekleri gibi yepyeni dostluklara da yelken açıcaklar.

Ailelerin ve çocukların mutlu ve güzel dakikalar yaşayacağı tüm temel koşullara sahip olan Karınca Park Eğlence Merkezinde, daha önce hiç rastlamadığınız ve eşi benzeri bulunmayan yepyeni eğlence makineleri siz değerli çocukları eğlendirmek için yerlerini almış vaziyetteler.

Biz Karınca Park Eğlence Merkezi olarak, çocukların en çok tercih ettiği ve en çok eğlenerek öğrendiği bir eğlence merkezi olup, çocuklara yönelik tüm eğlence koşulunuda sahibiz.

Avrupa Standartlarına uygun bir ürün yapımız olduğu gibi Karınca Park Eğlence Merkezi olarak da çocuklara özel her türlü Sağlık ve Güvenlik tedbirleride profesyonel düzeyde sağlanmaktadır.

Onlar eğlencenin tadını çıkarıdursun ve biz ailelerde kendimize ait olan Aile Lunapark bölümünde eğlenelim ne dersiniz?

Çocukların en çok tercih ettiği ve hoşnut kaldığı Karınca Park Eğlence Merkezinde siz değerli çocukları birçok farklı kategoride eğlence makineleri bekliyor.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: