Bize Ulaşın
Discovery 16 Kişilik

Discovery 16 Kişilik Eğlence Ekipmanı. Avrupa Standartlarına göre üretilmiştir. %100 Yerli Malzeme ile üretilmektedir. Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

Eğlencenin hiç bu kadar dev haliyle tanıştınız mı? Üstelik yaş sınırı bulunmaksızın oluşturduğumuz kişi sayısı ekipmanlarımızla beraber hiç bu kadar eğlenceli bir mikser ile tanışmamıştınız!!!

Biz Karınca Park Ailesi olarak, Discovery Eğlence Ekipmanını size çeşit çeşit ve Çoklu kişi sayısı ile tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Çılgın atmosfer seven heyecan ve aksiyon tutkunlarının gözdesi haline gelen bu Eğlence Ekipmanımızda sınır tanımayan bir altyapıya sahibiz.

12-16-40 gibi kişi sayısına sahip olan bu kaliteli eğlence atmosferinde kafanızdakı sıkıntıları unutup, bir kez de olsa gülümseyecek size hoş zamanlar geçirecek, sizi nostaljik anılarınıza bir kez de olsa uçuracak usta bir ekipmandır.

Sağlık ve Güvenlik açısından profesyonel bir altyapıya sahip olarak, gençlerin adrenalin duygusunu yaşamak için tercih ettiği büyük bir Eğlence merkeziyiz.

Dİscovery Ekipmanları ile Hoş zamanlar bizleri ve Siz değerli Adrenalin severleri bekliyor.

*1.Sınıf Hammadde ürün kullanarak yapılan Eğlence Ekipmanımızda profesyonellik ön plandadır.

*Ürünümüz %100 yerli sermaye ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

*Makinelerimizin Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

*Yerinde keşif yaparak istediğiniz alana Karınca Park sayesinde projelendirme yapabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: