Bize Ulaşın

Ailelerinizin ve sevdikleriniz samimi ve eğlenceli bulacağı eğlence ekipmanlarından birisi olan Elma Kurdu Eğlence Ekipmanlarımızı size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ailelerin ve Çocukların en çok eğlendiği bu çizgi macerada Elma Kurdu eğlence ekipmanlarımızın, güvenlik açısından profesyonel olarak alınan tedbirlerimizi konusunda sizi temin ediyoruz. Kaliteli ve Avrupa standartlarına uygun eğlence anlamında da size bitmek bilmeyen bir Elma turnesine çıkartan Elma Kurdu Eğlence Ekipmanlarında sonsuz bir maceraya tanıklık edip, sevdiklerinizle beraber Elma Kurduna bu eşsiz serüvende eşlik edeceksiniz.

Karınca Park olarak, Fantastik Eğlence ekipmanlarına sahip olduğumuz gibi Elma Kurdu geleneksel Lunapark eğlence ürünlerinin de kaliteli ve profesyonel hizmet vermesi için gerekli profesyonelliği barındırdığımızı temin eder, güvenlik ve sağlık açısından ürünlerimizin Avrupa Standartlarına sahip olduğunuda belirtmekteyiz.

Eğlence'nin serüvenleştiği bu tatlı macerada, Ailenize ve Sevdiklerinize çok özel dakikalar yaşatacak, samimi ve hayal dünyanıza yolculuk yapabileceğiniz çok güzel bir aile ortamına sahibiz. Bu aile ortamında çocuklarınızın eğlenmesi ve ailelerin de bu özel Eğlence ekipmanın renkli dünyasına tanıklık edişine, şahit olacağız.

Güvenlik ve Sağlık açısından son derece profesyonel olarak tedbirlerimizi alarak, işimizde kalitemizi ve eğlencemizi konuşturmaya devam ediyoruz.

Karınca Park olarak, İstanbul'un en renkli ve en fantastik Lunaparkı olduğumuz gibi bu eğlenceyi Elma Kurdu'nun dünyasında yaşadığınız için size mutluluk hissini kattığımızdan dolayı işimizden de gurur duyuyoruz.

*1.Sınıf Hammadde ürün kullanarak yapılan Eğlence Ekipmanımızda profesyonellik ön plandadır.

*Ürünümüz %100 yerli sermaye ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

*Makinelerimizin Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

*Yerinde keşif yaparak istediğiniz alana Karınca Park sayesinde projelendirme yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: