Bize Ulaşın
F-16 Kiddie Rides (Ekranlı)

F-16 Kiddie Rides (Ekranlı). Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilmiştir. %100 Yerli Malzeme ile temin edilmiştir. Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

Uçak seslerini duyar gibiyim!!! Minikler ve Çocuklar sizler için yeni bir sürprizimiz var. F-16 Kiddie Rides ürünlerimiz ile sizlere modern bir uçak deneyimi yaşatmaya hazırız. Bu modern atmosferde miniklerimiz daha önce hiç yaşamadıkları bir eğlence keyfi yaşayacakları gibi özel bir eğlence hizmetinden faydalanacaklar.

Bu dev heyecanı şimdi ekranlı yaşama zamanı, kalite konusundaki eğlenceli tavrımız ile beraber ürünlerimizde kategorisel olarak genişliğimiz çok büyük ölçüdedir.

Şimdi çocuklar için Ekranlı daha gelişmiş ve daha önce hiç görülmemiş ve tanık olunmamış bir eğlence ekipmanını tanıtma zamanı artık Karınca Park Eğlence Merkezi bünyesinde büyük ölçüde mevcuttur.

Uçak Simülasyonunu doyasıya yaşayacak eğlence sever çocuklar artık F-16 keyfini tıpkı gibi bir savaş pilotu gibi yaşayıp belkide 1915'lerde savaşan Vecihiyi aratmayacak performanslar sergileyecke belkide bu tutkulu bir uçak sever olup birbirinden güzel yerleri keşfetmek isteyecekler.

Miniklerimizin hayal dünyalarını konuşturacakları eşsiz ve çok güzel kareografileri ile AVM'lerin vazgeçilmezi olduğunuda belirtmek isteriz.

*1.Sınıf Hammadde ürün kullanarak yapılan Eğlence Ekipmanımızda profesyonellik ön plandadır.

*Ürünümüz %100 yerli sermaye ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

*Makinelerimizin Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

*Yerinde keşif yaparak istediğiniz alana Karınca Park sayesinde projelendirme yapabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: