KULLANICI BİLGİLENDİRME

BU BÖLÜMDEKİ YAZIMIZIN AMACI SİZ SON KULLANICILARIN EN İYİ HİZMETİ ALABİLMESİ,SEKTÖRDE  İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞ YAPAN BİR ÇOK ARACI FİRMANIN YARATTIĞI GÜVEN PROBLEMİNİN ÇÖZÜMÜNE FAYDALI  OLABİLMEK İÇİNDİR.

ÖNCELİKLE BİR MALI SİPARİŞ ETTİĞİNİZ YERİ VE ÜRETİM YAPTIĞI YERİ MUTLAKA ZİYARET EDİN.

ÜRETİCİ Mİ ARACIMI OLDUĞUNDAN EMİN OLUN.

KATALOĞUNDA SATTIĞI ÜRÜNLERİ NEREDE ÜRETTİĞİNİ MUTLAKA SORUN VE GÖSTERECEĞİ ATÖLYEYİ YERİ MUTLAKA ZİYARET EDİN.

KAPASİTE RAPORU OLUP OLMADIĞINI GÜVENLİK SERTİFİKALARINI MUTLAKA SORGULAYIN.

UCUZA MAL SATAN ARACILARDAN UZAK DURUN.BU KİŞİLER GÜZEL İNTERNET SİTELERİ YAPARAK

SİPARİŞ ETTİĞİNİZ ÜRÜN VEYA ÜRÜNLER İÇİN MUTLAKA SÖZLEŞME HAZIRLATIN.

SÖZLEŞMEDE SİPARİŞ EDİLEN ÜRÜNLERİN RESİMLERİ ÖLÇÜLERİ   VERİLEN KAPORA TESLİM SÜRESİ GARANTİ BELGESİ GİBİ KULLANICILARIN  FAYDASINA OLUCAK MADDELERİ BELGELERİ KAŞELİ VE İMZALI ŞEKİLDE ALMANIZ ÖNERİLİR.

ÜRÜNLERİNİZİ TESLİM ALIRKEN MUTLAKA SATICI FİRMADA GÖREREK VE DENİYEREK TESLİM ALMANIZI ÖNERİRİZ.

AKSİ TAKTİRDE ÜRÜNÜ BEĞENMEMENİZ VEYA  KUSURLU BULDUĞUNUZ DURUMLARDA CİDDİ NAKLİYE KARGO BEDELLERİ OLUŞACAĞINDAN VE  BUNU GENELDE  FİRMALAR KABUL ETMİYECEĞİ İÇİN SIKINTI YAŞANABİLMEKTEDİR.

GERÇEK GARANTİ NEDİR?

GERÇEK GARANTİ ÜRÜNÜN SATIN ALINDIĞI FATURA TARİHİNDEN İTİBAREN VERİLEN KULLANCI HATALARI DIŞINDA MEKANİK VE ELEKTRONİK AKSAMLARI KAPSIYAN GARANTİ BELGESİDİR.

BİR ÇOK FİRMA BUNU SÖZLÜ OLARAK VERMEKTE VE DAHA SONRA CİDDİ SIKINTILAR YAŞANMAKTADA DIR.

OYUN MAKİNASI  ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER?

SİPARİŞ ETTİĞİNİZ MAKİNANIN TÜRKİYEDE SERTİFİKALARININ OLUP OLMADIĞINI KONTROL ETMELİSİNİZ.YURT DIŞINA KURUCAKSANIZ ULUSLARARASI SETİFİKA VE YETERLİLİK BELGELERİNE SAHİP OLUP OLMADIĞININ SORGULAMALISINIZ.

MAKİNALARIN IŞIK SİSTEMLERİNİN DETAYLARI MOTOR VE KULLANILAN DEMİRİN ÖZELLİKLERİ VE YAPISI BOYASI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMANIZ SİZE YARDIMCI OLUCAKTIR.

NEDEN YERLİ OYUN MAKİNELERİ?

NEDEN YERLİ LUNAPARK MAKİNALARI?

YERLİ OYUN MAKİNALARI GEREK YEDEK PARÇASI GEREK SERVİS İMKANLARI VE SON YILLARDA HIZLA GELİŞEN KALİTE STANDARTLARI GEREĞİ TERCİH EDİLMEKTEDE DİR.

SEKTÖRDE GERÇEK İMALATÇI ÜRETİCİLER?

MALESEF SEKTÖRDE HERKES İMALATÇI ÜRETİCİ ROLÜNÜ ÜSTLENEREK MÜŞTERİLERE MAL SATMAKTA  VE SONRADAN OLUŞAN  ARIZA VE SERVİS TALEPLERİNDE ALT YAPISI OLMUYAN ARACI FİRMALAR SEKTÖRÜN ADININ KÖTÜ LANSE EDİLMESİNE SEBEP OLMAKTADIR.