Bize Ulaşın
Fincan

Fincan Eğlence Ekipmanları Avrupa Standartlarına uygun olarak siz değerli miniklerimiz için tasarlanmıştır. Her türlü Sağlık ve Güvenlik konusu temin edilmiştir. %100 Yerli malzeme ile üretimiştir.

Miniklerin eğleneceği ve eğlenirken çok keyif alacağı yepyeni ve yaratıcı bir ürün olarak size sunduğumuz bu eğlenceli üründe, minikler bu eğlenceyi sadece Karınca Park Eğlence Merkezi farkıyla yaşıyacaklar.

Fincan Eğlence Ekipmanı, eğlence dünyası ve Lunapark bakımından büyük bir yenilik olup, çoğu eğlence merkezlerinde de bulunmayan çocuklar için çok eğlenceli bir lunapark makinesidir.

Biz Karınca Park Eğlence Merkezi olarak, bu sıradığı hayal dünyasında miniklerinde yer alması için her türlü koşulu sağlamış olduğumuzu bildirir, sizlere çok güzel bir hayal dünyası atmosferi yaşatacağımızı söylemekten mutluluk duyarız.

Siz miniklerimize özel olarak tasarlanan, minik fincanlarımızın renkli dünyasına şahit olucaksınız. Miniklerimiz için her türlü ortam koşulunu sunduğumuz bu değerli ürünümüz Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Minikler, fantastik bir dünyaya hazır mısınız?

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: