Firmamız Karınca Park olarak 1999 yılında jetonla ve parayla çalışan otomatların üretimi, satışı ve işletmeleriyle sektöre girmiştir.

Oyun eğlence parklarını anahtar teslimi  kurup, hizmet kalitemizden taviz vermeden müşteri memnuniyetine önem veren bir anlayışla hizmet vermekteyiz.

Ürünlerimiz ile bütün yaş guruplarına hitap eden oyun  eğlence ve otomat makineleri müşterilerine verdiği güven ile ismini marka yapan Karınca Park, kaliteli geniş ürün yelpazesi, deneyimli kadro, teknik servis ve satış sonrası hizmet kalitesiyle yenilikleri üretip Takip edilen bir anlayışta çalışmaktadır.

Türkiye’de ilk olan bir çok otomat makinesini üreten Karınca Park sektörün önemli bir kısmının yedek parça ve elektronik kart tasarım yazılım sistemlerini üreterek  bir çok üretici firma ve fabrikanın çözüm ortağı olmaktadır.

Misyonumuz & Vizyonumuz

  • Misyonumuz
  • Vizyonumuz

Kurulduğu günden bu yana otomat ve otomasyon dünyasındaki yenilikleri, dünyayla eş zamanlı olarak Türkiye’ye getip imalat ve ithalat yapan karınca park, altyapı çalışmalarını bu yönde devam ettirmektedir. Karınca park müşterilerine , hayatı kolaylaştıran , zaman kazandıran, bilgiye kolayca ulaşmayı sağlayan ürünler sunmayı amaçlamaktadır. Karınca parkın stratejisi , Türkiye’nin önde gelen oyun otomat ve otomasyonlarında hizmetleri profosyönel ekip ve servis sağlayıcısı olarak yapmaktadır. Stratejisi altı temel prensip üzerine kuruludur:

Üstün Müşteri Hizmetleri sunmak müşterillerimize yenilikçi hizmetler sunmak. Güçlü Marka pozisyonunu korumak.

Ürün ve hizmetlerin çeşitliliğini artırmak ve yaygınlaştırmak.Katma değerli ve yenilikçi veri hizmetleri sunmak .

En iyi müşteri hizmetini sağlamak.

Türkiye’nin önde gelen otomat otomasyon imalat servis sağlayıcısı ve en iyi marka olarak pozisyonunu yükseltmek .

Fabrikasyon şekilde entegre seri üretim kapasitesinde çalışarak  Türkiye oyun ve otomat pazarındaki büyüme fırsatlarını kullanarak Dünyada taklit edilen bir marka haline gelebilmeyi kendimize en büyük ilke olarak görüyoruz.

Karınca park markasını  kalitesini ve tartışılmaz satış sonrası müşteri memnuniyeti ilkemizi,  bir dünya markası haline getirip, Dünyadaki oyun ve otomasyon Sektöründe ülkemizin adını markamızla gururla duyurmayı hedefliyoruz.