Bize Ulaşın
Helikopter Kiddie Rides

Helikopter Kiddie Rides. Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilmiştir. %100 Yerli Malzeme ile temin edilmiştir. Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

Helikopter severler ve değerli çocuklar artık bu önemli deneyimi yaşama zamanı geldi!!! Helikopter Kiddie Rides eğlence ekipmanlarımız ile daha önce hiç yaşamadığınız bir helikopter keyfi yaşayacağınız gibi daha önce hiç edinmeyeceğiniz helikopter eğlence deneyimine de şahit olucaksınız.

Biz Karınca Park Eğlence Merkezi olarak, Helikopter Kiddie Rides'larımızın yaratacağı helikopter eğlence etkisini yarattığı gibi Çocukların arayıp da bulamadığı helikopter eğlence ekipmanlarından birisi olduğunu da belirtmek isterim.

Helikopter simülasyon etkisini sonuna kadar çocuklara yaşatacak bu eğlenceli ürünümüzde Helikopter deneyimi hiç bu kadar eğlenceli ve gerçekçi olmamıştı.

Avm'lerde gördüğünüz o 2.Sınıf ürünleri unutup yepyeni modern ve yerli malzemelerle elde edilmiş kamikaze helikopterlerini aratmayan görüntüsü ile yepyeni bir helikopter eğlence kareografisi ile tanışma fırsatı yakalama zamanı.

*1.Sınıf Hammadde ürün kullanarak yapılan Eğlence Ekipmanımızda profesyonellik ön plandadır.

*Ürünümüz %100 yerli sermaye ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

*Makinelerimizin Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

*Yerinde keşif yaparak istediğiniz alana Karınca Park sayesinde projelendirme yapabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: