Bize Ulaşın

Farklı masaj stilleriyle masaj yapabilen jetonlu masaj koltukları dinlenme amacıyla da kullanılan özel ürünlerdir. Alışveriş merkezlerinde ve dinlenme tesislerinde yer alan masaj koltukları günümüzde popüler hale gelen masaj koltukları arasındadır. Bütün gün çalışan kişiler için ideal bir bedensel ve zihinsel dinlenme aracı olan koltukları özel masaj teknikleriyle sizleri bir araya getirmektedir.

Jetonlu masaj koltuğu fiyatları seçeceğiniz ürünün teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Farklı teknikler kullanarak çok boyutlu masaja imkan sunan masaj koltuklarına ihtiyaç duyuyorsanız sizler de Atom Park sayesinde sahip olabilirsiniz. Vurma, baskı, çırpma, tutma, kavrama ve bükme gibi stiller ile vücudunuzun farklı bölgeleri üzerinde çalışan jetonlu masaj koltukları son derece güvenilirdir.

Dekoratif Jetonlu Masaj Koltuğu Modelleri

Gerdirme hareketleriyle boyun, göğüs ve bel kısmına etkili bir şekilde masaj yapabilen bu ürünler rahatlama sağlayarak yorgunluğunuzu azaltabilmektedir. Etkili ve yoğun bir masaj imkanı sunan jetonlu masaj koltuğu fiyatları arasında farklı modeller bulunmaktadır. Bu modeller boyutlarına ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ayak kısımlarına da etkili bir şekilde masaj yapabilen özel jetonlu masaj koltuğu ürünlerini ticari amaçlı olarak işletmelerinizde kullanabilirsiniz.

Dekoratif olarak da son derece modern ve şık gözüken masaj koltuklarıyla mekanlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Jetonlu masaj koltuğu fiyatları ve teknik özellikleri için ekibimizle iletişim kurabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: