Bize Ulaşın

Çocuklar için yepyeni Kiddie ekipmanları Karınca Park tarafından hizmet vermek üzere toplanmış, tüm çocukları ve minikleri eğlendirmek için can atıyorlar.

Birbirinden farklı Kiddie Rides ürünlerimizde; F-16 Kiddie Rides'larımızdan tutun Tırtıllı Kiddie Rides'larımıza kadar birbirinden farklı ve birbirinden özel Kiddie Rides modellerimize sahibiz. Spider Man Kiddie Rides ürünümüzün olduğunu da belirtmek gerekir.

Kiddie Rides'larımız ile minikler artık hayal dünyalarındaki eğlence araçlarını, Karınca Park Simülasyonu farkıyla yaşıyacakları gibi bu özel ortamın kendilerinde nasıl bir sosyal gelişme yaratacağının da farkında olucaksınız.

Kiddie Rides, eğlence kategorilerimizde bitmek bilmeyen görüntü konseptlerimizle miniklerinde daha çok eğleneceği rengarenk görsellere sahip kaliteli mi kaliteli Spider-Man, Wolksvagen, London Bus gibi birbirinden özel konseptli ürün şekillerine de sahibiz.

Bitmek bilmeyen eğlence anlayışımızda minikleri eğlendirmek için her türlü eğlence ortamına ve Kiddie Rides ekipmanlarına sahip olduğumuz gibi onların rahat bir komfor yaşaması için elimizden geleni yapmaktayız.

Avm'lerin ve Alışveriş Merkezi gibi alanlar için özellikle tavsiye edilen özel kategorisel bir ürün işidir.

Ürünlerimiz yerli kalitede yapılmaktadır.

%100 yerli üretim ve yerli malzeme !!!

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: