Bize Ulaşın

Yeni bir Modern Eğlence Anlayışı ile yeniden beraberiz. En çok istenilen ve en çok oynanılma hayali kurulan bu özel ürün sınırlı sayıda Eğlence Merkezinde bulunduğu gibi kalite ve hizmet açısından oldukça yetersiz olarak üretilmektedir. Fakat biz Karınca Park Eğlence Merkezi olarak, bu özel ürünü modern koşullarda ve profesyonel bir şekilde üretmekteyiz.

Laser Tag ürününün en önemli yanı ise doğru ortam koşullarının özellikle bu eğlence ekipmanına özel olarak ayarlanmasıdır. Biz bu özel eğlence ekipmanına uygun olarak her türlü gerekli ortam koşullarını ayarladığımız gibi rakiplerinize karşı oynayacağınız oyun alanınıda doğru şekilde dizayn ettik.

Tv dizilerinde ve Yabancı filmlerde rastladığımız bu özel Laser Tag ürünümüzde Arkadaşlarınızla keyifli bir rekabet içerisine girip eğlenceli ve hoş anlar yaşayacaksınız.

Lunapark ve Eğlence anlayışı olarak her zaman ileriyi düşünen biz Karınca Park Ailesi, daima gelişmeyi ve modern eğlenceyi sağlama taraftarı olduğumuz gibi gençlerin uygun koşullarda eğleneceği çok özel bir eğlence mekanı oluşturduk.

Haydi Ne bekliyoruz, En çok aranan ve en çok beklenen bu özel Eğlence Ekipmanı ile Laser Tag atma zamanı!!!

*1.Sınıf Hammadde ürün kullanarak yapılan Eğlence Ekipmanımızda profesyonellik ön plandadır.

*Ürünümüz %100 yerli sermaye ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

*Makinelerimizin Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

*Yerinde keşif yaparak istediğiniz alana Karınca Park sayesinde projelendirme yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: