Bize Ulaşın
London Bus

Golden Horse. Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilmiştir. %100 Yerli Malzeme ile temin edilmiştir. Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

Bir ingiliz abidesi olan ve kültür sembolü haline gelen Londra'nın gelenekselleşmiş otobüs tasarımları ve London Bus motifleri ile insanların aradığı ve bulamadığı bu özel ingiliz kültür turu konseptinde artık sizde bu nahoş kültür sembolünün eğlencesini Karınca Park Eğlence Merkezinde yaşayabileceksiniz.

London Bus, akülü olarak tasarlanmış ve şu anda yepyeni bir model olarak sunulan dev bir eğlence hizmetidir.

London Bus ürünlerimizde daha önce hiç görmediğiniz bir eğlence hizmeti sunduğumuz gibi ailelerin, gençlerin ve çocukların 7'den 70'e herkesin yaşayacağı kaliteli ve nefis bir ingiliz turu yapıp, Saat 5 çayımızı yudumlayıp özel bir ingiliz tasarımında eğlence keyfini yaşayacaksınız.

Tasarımından ve kalitesinden de anlaşılacağı gibi bu ürünümüzde, Tower Bridge'den geçip Thames Nehrindeki aşıklara selam yollayıp kültürel bir yolculuğa merhaba diyeceğiz.

İngiliz Kültürüne meraklı olanların özellikle yaşamak isteyecekleri bir eğlence olan ve kullandığınız akülü eğlencelerden çok farklı olup, son derece gerçekçi ve kaliteli görsel tasarımlara sahip olan bir ürün olduğunuda belirtiriz.

Size yeni ve kaliteli bir eğlence hizmeti sağlıyacağı gibi sıradanlaşmış Alışveriş Merkezi ekipmanlarından farklı olup son zamanlarda en çok tercih edilen ve istenilen ürünlerden birisidir.

Güvenlik ve Sağlık açısından son derece tedbirli bir yaklaşıma sahip olduğumuz gibi eğlence açısından da 15 yıllık profesyonel deneyimimizi de konuşturmaktayız.

Bu ürünümüzde de tıpkı diğerlerinde de olduğu gibi Görsel ve Tasarımsal açıdan tam da aradığınız yeniliğe sahip içerisinde bambaşka bir hayal ortamını barındıran keyifli bir eğlence ekipmanıdır.

*1.Sınıf Hammadde ürün kullanarak yapılan Eğlence Ekipmanımızda profesyonellik ön plandadır.

*Ürünümüz %100 yerli sermaye ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

*Makinelerimizin Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

*Yerinde keşif yaparak istediğiniz alana Karınca Park sayesinde projelendirme yapabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: