Bize Ulaşın

Lunapark kültürüne hepimiz aşinayız elbette, özellikle kaliteli ve güven duygusunu yaşatıp güzel anılarımızda yer almasını istediğimiz güzel bir lunapark deneyimi yaşamak isteriz. Biz Karınca Park Eğlence Merkezi olarak, bu güzel kültürel ve modern eğlence hizmetini müşterilerimize son derece kaliteli bir şekilde sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Lunapark Ekipmanları olarak, ailelerin en çok tercih ettiği ve kullanım anlamında da her zaman en ön planda olduğu çok özel lunapark ekipmanlarına sahip olduğumuz gibi değerli müşterilerimize keyifli dakikalar yaşattığı gibi onların sosyalleşmesine ve istedikleri adrenalin duygusunu tatmin etmelerini sağlıyacak, en güzel ve en kaliteli eğlence ekipmanlarıdır.

Lunapark Ekipmanları olarak çoklu kategorilere sahip bir eğlence anlayışımız vardır. Bundan dolayı her türlü koşula sahip ve ortama sahip bir lunapark altyapımızda vardır.

Kalite açısından, Avrupa Standartlarına uygun bir hizmet anlayışına sahip olduğumuz gibi ürün olarak da son derece profesyonel bir kaliteye sahibiz.

Eğlence anlayışımızın ve Lunapark olarak dev bir eğlence dünyası oluşumuz ile Türkiye'de 15 Yıllık deneyimimizi konuşturmaktayız. Siz ailelerin ve Lunapark severlerin tercihi olduğumuz için kendimizle gurur duyuyoruz.

*1.Sınıf Hammadde ürün kullanarak yapılan Eğlence Ekipmanımızda profesyonellik ön plandadır.

*Ürünümüz %100 yerli sermaye ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

*Makinelerimizin Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, Karınca Park tarafından sağlanmaktadır.

*Yerinde keşif yaparak istediğiniz alana Karınca Park sayesinde projelendirme yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: