Bize Ulaşın
Mini Atlı Karınca 12 Kişilik

Atlı Karınca 12 Kişilik Mini Eğlence Ekipmanı. Avrupa Standartlarına göre üretilmiştir. %100 Yerli Malzeme ile üretilmektedir. Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

Atlı Karınca Eğlence Ekipmanlarının, miniklere özel olarak hazırladığımız gibi onların bu keyifli dakikaları yaşamaları için Kapasiteyi arttırıp yine Lunapark ve Eğlence açısından farklı bir bakış açısına sahip olarak ekipmanlarımızı 3-12 Kişilik kapasitelerde ürettiğimiz gibi çocukların eğleneceği atmosferi yaratmayı da başardık.

Çocukların en çok binmek istediği özel atlı karınca ekipmanlarımızda, onları hiç bu kadar mutlu ve keyifli görmeyeceğiniz gibi sosyal aktivitelerini geliştirip bu eğlence ortamında kendilerini rengarenk bir ortamda bulucaklar.

Güvenlik ve Sağlık açısından her zaman profesyonelliğimizi konuştururuz tıpkı Eğlence bakış açımızdaki profesyonelliğimiz gibi.

Biz Karınca Park Eğlence Merkezi olarak, çocukların isteklerini anlar onlara yönelik eğlence ekipmanları üretmeye daima devam ederiz.

*1.Sınıf Hammadde ürün kullanarak yapılan Eğlence Ekipmanımızda profesyonellik ön plandadır.

*Ürünümüz %100 yerli sermaye ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

*Makinelerimizin Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

*Yerinde keşif yaparak istediğiniz alana Karınca Park sayesinde projelendirme yapabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: