Bize Ulaşın
Mini Dönme Dolap 6 Kova

Mini Dönme Dolap 6 Kova. Avrupa Standartlarına göre üretilmiştir. %100 Yerli Malzeme ile üretilmektedir. Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

Çocuklar, dönme dolaplara çok bayılırlar... elbette bu çok bilinen birşeydir. Fakat daha önce hiç bu kadar tasarımlara ve hiç bu kadar özel ortama sahip bir Dönme Dolap ürünlerine rastlamamışlardır.

Biz Karınca Park Eğlence Merkezi Olarak, Çocukların keyifle eğleneceği ve eğlenirken de kovaların yarattığı o eşsiz eğlence atmosferi ile tanışacağı çok özel bir ürünü size tanıtıyoruz.

Yine farklı tasarımlara ve farklı kategorilere sahip bu ürünümüzde; 3-6-8 Kişilik kapasite özellikleri ile çocukların gerek yaş farkı olarak gerekse kendilerini daha çabuk sosyal hayata atacakları yepyeni akıllıca ve tasarımsal ürünlerimizle sizlerlerleyiz.

Gerekli koşulların ve tedbirlerin tüm profesyonelliğimizle alındığı gibi ayrıca kalite açısından da 15 yıllık lunapark deneyimimizi konuşturmaya yeni fikirler geliştirmeye devam ediyoruz.

*1.Sınıf Hammadde ürün kullanarak yapılan Eğlence Ekipmanımızda profesyonellik ön plandadır.

*Ürünümüz %100 yerli sermaye ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

*Makinelerimizin Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

*Yerinde keşif yaparak istediğiniz alana Karınca Park sayesinde projelendirme yapabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: