Bize Ulaşın
Mini Dragon

Mini Elma Kurdu Eğlence Ekipmanı. Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilmiştir. %100 Yerli Malzeme ile temin edilmiştir. Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

Mini Oyuncak dünyasının ayrılmaz bir bütünlüğü haline gelen Mini Dragon ile çocuklarınızın nasıl güzel vakit geçireceklerini tahmin bile edemezseniz.

Zevkli ve Eğlenceli yönüyle çocuklarınızın zevkle ve güvenle eğlenebilecekleri Mini Dragon Eğlence Ekipmanı ile keyifli ve kahkaha dolu anlar çocukları bekliyor.

Çocukların ejderhaya binmesi hissini adeta onların hayal dünyalarına yönelik yaşatan bu ekipmanlarımızda eğlenceden çok daha fazla küçük kahkahalar barındırır. Çocukların sevimli gülücükleri ile etrafın ne kadar da renkli olduğuna şahit olacaksınız.

Sağlık ve Güvenlik açısından profesyonelliğimizi ve kalitemizi konuşturmaya devam ediyoruz.

Çocuklarınızın, güvenliğini ve sosyalleşmesini sağlayarak bu konuda disiplinli bir tavır sergilemekteyiz.

Kaliteyi ve güveni aşıladığı gibi çocuklarınıza eğlence garantisini vermekten seviniyor, onlar mutlu oldukça bizde mutlu oluyoruz.

Karınca Park Eğlence Merkezi, olarak bu gerekçeleri temin ediyor sizlere güzel dakikalar ve hoş zamanlar geçirmeniz için kalite açısından gün geçtikçe daha da geliyor ekipmanlarımızın eğlencesini konuşturmaya devam ediyoruz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: