Bize Ulaşın

Karınca Park Eğlence Merkezi olarak, küçük miniklerimize özel yepyeni bir eğlence dünyası!!! Miniklerimizin hayal dünyalarına 

Miniklerin hayal dünyalarına yolculuk yapacağı ve minik serüvenler yaşayıp, daha küçük yaşta güvenli aksiyon duygusunu yaşayacağı yepis yeni bir eğlence dünyasından

Ailelerin gözü arkada kalmasın, biz çocukların en güvenli şekilde eğleneceği büyük bir eğlence merkeziyiz, Profesyonel ve kaliteli bir altyapıya sahibiz.

Avrupa Standartlarına uygun bir malzeme anlayışıyla, %100 yerli malzeme üretimiyle beraber değerli miniklerimize özel bir ortam tasarladık.

Her türlü yedek parça garantisini verdiğimiz, eğlence makinalarımız da çocuklar hiç bu kadar eğlenmemiş ve hiç bu kadar sosyalleşmemişdi.

Çocuklar, içine kapanık olduğu gibi sosyal yapıda da daha çok aktif bir yapıya sahip olmak isterler. Biz Karınca Park Eğlence Merkezi olarak, çocukların daha çok eğleneceği ve eğlenirken yeni dostluklar kazanacağı bu mini dünyayı size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Herhangi bir Sağlık veya Güvenlik problemi olmayan Eğlence Makinelerimizde çocuklar güvenle eğlenirken siz aileler onların ne kadar mutlu olduklarına şahit olucaksınız.

Çocukların en çok tercih ettiği, Mini Parkımızda çocuk kahkahaları ve şenlendirici kuş sesleriyle dünya hiç bu kadar harika olmamıştı.

Sevgili Minikler, ne duruyoruz? Haydi, Eğlence zamanı!!!

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: