Bize Ulaşın
Motor Yarışı Ekranlı Kiddie Rides

Motor Yarışı Ekranlı Kiddie Rides. Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilmiştir. %100 İthal Malzeme ile temin edilmiştir. Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

İthal Ekranlı Motor Yarışı Kiddie Rides ürünlerimizi artık Karınca Park olarak sizlere sunuyoruz. Bu ürünlerimizde de tıpkı diğerlerinde olduğu gibi modern ve kaliteli bir Motor Yarışı ürününü bulucaksınız.

Motor Yarışını bir de Ekranlı olarak dev gibi bir hizmet kapsamında yaşayacağınız yepyeni ve son derece kaliteli olarak sunduğumuz çok özel bir ürünümüz ile sizlerleyiz.

Çocukların bilgisayar oyunu olarak en sevdiği tür yarış oyunlarıdır. Motor Yarışı ürünümüzle birlikte çocuklar artık bu çılgın deneyimi hem ekranlı olarak hemde bizzat kendi açılarından yaşıyacaklar. Bizler İthal olarak sunduğumuz bu ürünlerimizde kaliteyi hat safhada tuttuğumuz gibi en kaliteli ve en özel lunapark oyuncaklarını da üretmekteyiz.

Sağlık ve Güvenlik açısından çocuklar için son derece mükemmel eğlence kalitesine sahip bu ürünlerimizde profesyonel bir tavır sergilemekteyiz.

*1.Sınıf Hammadde ürün kullanarak yapılan Eğlence Ekipmanımızda profesyonellik ön plandadır.

*Ürünümüz %100 yerli sermaye ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

*Makinelerimizin Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

*Yerinde keşif yaparak istediğiniz alana Karınca Park sayesinde projelendirme yapabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: