Bize Ulaşın

Birinci seviye kaliteye sahip oyun makinelerinde bahsetmek isterim sizlere, Karınca Park Eğlence Merkezi olarak 1.sınıf malzeme ve 1.sınıf hizmet şartlarına eğlence makineleri konusunda profesyonel açıdan sahibiz. 

Çocukluğumuzun eğlenceli oyun makinelerine sahip olduğumuz gibi yeni ve modern oyun ekipmanlarınıda sahibiz. Şunuda belirtmek isteriz ki biz Karınca Park Eğlence Merkezi olarak Oyun makineleri açısından ürünlerimizi Avrupa Standartlarına uygun olarak ürettiğimiz gibi ürünlerimiz %100 yerli malzeme ile temin edilmektedir.

Street Fighter atmayı kim özledi? Dhalsim ve Mr.Bison'un bize eski günleri hatırlattığı o eski aduketli zamanlara döneceğimiz gibi çocuklarınızla beraber bu tutkuyu yaşayacaksınız.

Gençler sizlere de özel olarak tasarladığımız boks ve spor oyunlarımız gibi birbirinden özel oyun makinelerimiz siz değerli gençleri bekliyor.

Çocuklar sakın endişelenmeyin!!! Biz çok büyük bir eğlence dünyasıyız ve eğlence gurmesi bir altyapımız olduğu için sizlere enerjinizi atacağınız çok özel oyun makinelerimiz var!!! Neden içeriklere bakmıyoruz?

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: