Bize Ulaşın
Pinokyo Kiddie Rİdes

Pinokyo Kiddie Rides. Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilmiştir. %100 Yerli Malzeme ile temin edilmiştir. Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

Çocuklar, masalsı bir macera sizleri bekliyor!!! hazırsanız başlıyoruz. Karınca Park olarak ürettiğimiz hep çocuk olmayı dileyen fakat başaramayan yalan söylediğinde burnu uzayan Pinokyo Kiddie Rides ürünümüzle eğlenceyi size masalsı bir macera ile sunuyoruz.

Shrek'deki pinokyoyu andıran huya sahip bu ürünümüzde çocuklar için geliştirdiğimiz ve yepyeni tasarımlara sahip yepyeni bir Kiddie Rides daha sizlerle birlikte.

Artık sizlerde masallardan duyduğunuz ve gördüğünüzde çok şaşıracağınız meraklı mı meraklı ve içerisinde tatlı bir macera bulunduran Pinokyo Kiddie Rides'larımızla tanışmaya hazırsanız, o halde Gepetto'dan izin alma zamanı geldi.

Sinemalara girecek olan filmi ile gündeme oturan bu üründe Pinokyo karakteri artık çocukları eğlendirmek için Kiddie Rides olarak Karınca Park bünyesinde bambaşka ve modern halde hizmet vermektedir.

Ürünümüz sağlık ve güvenlik açısından gerekli tedbirleri temin ettiği gibi çocukların eğlenmesi için son derecede kalitelidir.

*1.Sınıf Hammadde ürün kullanarak yapılan Eğlence Ekipmanımızda profesyonellik ön plandadır.

*Ürünümüz %100 yerli sermaye ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

*Makinelerimizin Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

*Yerinde keşif yaparak istediğiniz alana Karınca Park sayesinde projelendirme yapabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: