Bize Ulaşın
Raylı Mini Tren

Raylı Mini Tren. Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilmiştir. %100 Yerli Malzeme ile temin edilmiştir. Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

Minikler sizler mini fakat bir o kadar da büyük bir sürprizimiz var!!! Tren serimize mini bir eğlence daha katılıyor. Karınca Park eğlence merkezimizde daha önce rastlamadığınız eğlence araçlarının yanına yepyeni ve çok farklı bir Tren eğlencemiz daha ekleniyor.

Miniklere özel olarak tasarlanan içi mini fakat eğlencesi kocaman olan bu trenlerimizde, miniklerimiz belki bir İngiliz kasabasına veya belkide Fransa'daki Nice kentini ziyaret edip hayal dünyalarında kültürel bir özellik kazanabilecekleri gibi çoğu kültürel etmene de heve duyucaklar.

Eğlence'yi kısıtlamayan büyük bir eğlence yönümüzle çocukların çok arayıp ve yaşamayı hayal edip de yaşayamadığı Yepyeni bir Tren macerası geliyor.

Raylı Mini Trenlerimizle, çocuklar çizgi filmleri aratmayan sahneleri yaşayacaklar bunun üzerine Thomas ve Arkadaşları adlı çizgi film seven çocuklar bu eğlencenin tadını daha iyi anlıyacaklar.

Çocuklar !!! Raylı Trenlerin birde mini haline kim binmek istemez? Tren kültürünün çok eski de kaldığını belirtenlere inat çocukların en çok eğlendiği bu üründe artık eğlence mini halde sadece çocuklara özel olarak yaşanıcak.

Güvenlik ve Sağlık açısından çocukların sağlığı ve güvenliği için gerekli tüm koşulları temin ettiğimiz gibi çocukların sağlığı ve güvenliği bizim için çok önemli bir ayrıcalıktır.

*1.Sınıf Hammadde ürün kullanarak yapılan Eğlence Ekipmanımızda profesyonellik ön plandadır.

*Ürünümüz %100 yerli sermaye ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

*Makinelerimizin Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

*Yerinde keşif yaparak istediğiniz alana Karınca Park sayesinde projelendirme yapabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: