Bize Ulaşın

Yepyeni animasyon ürünümüz üstelik bu sefer Tren olarak eğlence hizmeti vermektedir. Taş Devri çizgi filmini elbette tüm çocuklar bilir ve hatırlatmamız gerekir ki çocukların en çok ilgi duyduğu animasyon filmlerinden de biridir. Şimdi Karınca Park olarak, Raylı Tren'lerimiz ile Taş Devri macerasını birleştirip siz değerli çocuklara Raylı Taş Devri Tren eğlence ekipmanlarımızı tanıtmaktan mutluluk duyarız.

Son zamanlarda ürünlerimizin arasında en çok ilgi duyulan bir nokta ise ürünlerimizdeki tasarımsal yeniliğin yanı sıra yenilikçi bir eğlence anlayışımız olmuştur. Özellikle sıradanlaşmış eğlenceyi yokedici tavrımızla yepyeni bir animasyon ürünümüzü size sunmaktan ve çocukların yepyeni bir maceraya çıkmasından yine bir eğlence ailesi olarak mutluluğumuzu belirtmekten çok hoşnutluk hissediyoruz.

Hannah Barbara'nın ünlü eseri olan Taş Devri eserini artık Raylı Trenlerimizde bulabileceksiniz. Çocuklar artık yepyeni bir heyecana ve yepyeni bir Tren Macerasına Fred Çakmaktaş ve Barney Moloztaş ile atılma zamanı geldi.

Sizler için son derece sağlıklı ve güvenli olan bu ürünümüzde eğlenceyi yaşamak hiç bu kadar eğlenceli ve yabadabuuu şeklinde olmamıştı.

*1.Sınıf Hammadde ürün kullanarak yapılan Eğlence Ekipmanımızda profesyonellik ön plandadır.

*Ürünümüz %100 yerli sermaye ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

*Makinelerimizin Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

*Yerinde keşif yaparak istediğiniz alana Karınca Park sayesinde projelendirme yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: