Bize Ulaşın
Rodeo

Rodeo Mini Eğlence Ekipmanı. Avrupa Standartlarına göre üretilmiştir. %100 Yerli Malzeme ile üretilmektedir. Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

Minik rodeoculara müjdemiz var. Sevgili minikler sizin eğlenceyi istediğiniz şekilde yaşamanız için doğru atmosferi ve doğru ekipmanları üreten birz Karınca Park Eğlence Merkezi olarak, sizlerin oynamaktan en çok keyif alacağınız yepyeni bir minik ürünle beraberiz.

Batı'nın en hızlı ve en huysuz boğası ile tanışacak minik rodeocuları, Rodeo Eğlence Ekipmanı bekliyor. Rodeo Lunapark Ekipmanı ile minikler eğlenceyi hiç bu kadar yerinde yaşamamıştı.

Doğru eğlence ortamı ve doğru eğlence atmosferini yaratma konusunda tecrübemizi konuşturduğumuz gibi Rodeo Eğlence Ekipmanlarında da doğru eğlence ortamını ve miniklerin eğleneceği doğru şartları da sağlamaktayız.

Texas'ın en hızlı kovboyları hazırsanız bu güvenilir ortamda, onlara yönelik tüm güvenlik koşullarını sağlayarak profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz.

*1.Sınıf Hammadde ürün kullanarak yapılan Eğlence Ekipmanımızda profesyonellik ön plandadır.

*Ürünümüz %100 yerli sermaye ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

*Makinelerimizin Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

*Yerinde keşif yaparak istediğiniz alana Karınca Park sayesinde projelendirme yapabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: