Bize Ulaşın
Spider Man Kiddie Rides

Spider Man Kiddie Rides. Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilmiştir. %100 Yerli Malzeme ile temin edilmiştir. Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

Spider Man hepimizin çocukluk kahramanı olduğunu elbette biliyoruz. Diğer bir deyişle mahallemizin örümcek adamı Peter Parker'ın hepimiz hayranıyız. Çocuklar sizlere kötülere karşı savaşan ve Iron Man'in manevi oğlu olan Spider Man karakterinin Kiddie Rides ürününü tanıtıyoruz.

Hepimiz Avengers Endgame'i izledik çocuklar ve son sahnesi ile bizi bitiren bu vedada artık görevi siz devralıyorsunuz çünkü Spider Man Kiddie Ride ürünlerimizle birlikte sizleri bol maceralı güzel anlar bekliyor.

Tobey Maguire mı yoksa Andrew Grafield mı derken birden araya Tom Holland girdi kafamız karıştı fakat sizde kendi evreninizde artık örümce çocuklar olabilecek sizlere özel olarak ürettiğimiz ürünümüzle birlikte nefis bir Marvel macerasına atılabileceksiniz.

Evrendeki kötülere karşı mücadele etme zamanı çocuklar ağları takın ve Spider Man Kiddie Rides'lar ile eğlenceyi yaşama zamanı başlıyor.

Bu ürünümüzle birlikte sizleri çizgi roman dolu harika dakikalar bekleyeceği gibi hiç unutamayacağınız bir eğlence yaşıyacaksınız.

Ürünümüz son derece güvenli ve sağlıklı olarak üretildiği gibi Animasyon tasarımlarıda tamamen spider man'e aittir.

Haydi çocuklar Brooklyn bizi bekliyor, kemerleri bağlayıp güzel bir Kiddie Rides keyfini yine Karınca Park farkıyla yaşayalım.

*1.Sınıf Hammadde ürün kullanarak yapılan Eğlence Ekipmanımızda profesyonellik ön plandadır.

*Ürünümüz %100 yerli sermaye ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

*Makinelerimizin Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

*Yerinde keşif yaparak istediğiniz alana Karınca Park sayesinde projelendirme yapabilirsiniz.

 

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: