Bize Ulaşın
Spider Man Motor Kiddie Rides

Spider Man Motor Kiddie Rides. Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilmiştir. %100 Yerli Malzeme ile temin edilmiştir. Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

Çocukluk hayranı duyduğumuz ve ülkemizin en çok sevilen çizgi roman karakteri olan Spider Man'in Motoru artık Kiddie Rides olarak biz Karınca Park tarafından siz çocuklara sunulmaktadır.

Avengers'a zar zor kabul edilen Peter Parker'ı elbette tanıyoruz çocuklar. Hani şu Tony Stark'ın stajyeri olarak gördüğümüz Peter Parker, heyecanlandınız galiba biliyoruz bizde heyecanlıyız çünkü Spider Man Motor Kiddie Rides ürünümüz ile artık sizde Spider Man'in motoru ile hayallerinizdeki kötü karakterin peşinden gidebileceksiniz.

Spider Motor Kiddie Rides ürünümüzde, çocuklar hayallerindeki marvel karakterinin aracına binip bambaşka animasyon dolu tasarımlarla birlikte keyifli dakikalar geçirecekler.

Gerekli ortam koşullarını yarattığımız ve dizayn olarak da çok modern olarak ürettiğimiz bu ürünümüzde çocuklar yepyeni bir eğlence ile tanışacaklar.

Hizmette kaliteyi eksik etmediğimiz gibi bu ürünümüzde de sağlık ve güvenlik açısından her türlü tedbiri temin etmekteyiz.

*1.Sınıf Hammadde ürün kullanarak yapılan Eğlence Ekipmanımızda profesyonellik ön plandadır.

*Ürünümüz %100 yerli sermaye ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

*Makinelerimizin Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

*Yerinde keşif yaparak istediğiniz alana Karınca Park sayesinde projelendirme yapabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: