Bize Ulaşın

Eğlence sevenlerin ve eğlenceli bir lunapark ortamı arayanların en çok tercihi olan eğlence parkımızd, hayal ettiğiniz özel tasarımlara ve özel tema dekorlarına sahip olduğumuz gibi tema kafe ve tema evlerimizde Karınca Park Eğlence hizmetleri olarak eğlence bünyemizde mevcuttur.

Eğlence ve Hizmet konusunda rakip tanımaz bir eğlence yanımız varolduğu gibi ailelerin ve çocuklarında tema park bakımından bir numaralı tercihi konumundayız. Tema Parkı'mızda, özel siparişlerinizi Karınca Park sayesinde gerçekleştirebileceksiniz.

Hoş, nezih, aile ortamı, aradığınız eğlence ve Birbirinden özel Tema Park ürünleri daha ne olsun, siz değerli müşterilerimizin yüzünde tebessüm bırakmak ve güzel dakikalar yaşatmak bizi işimizi ne kadar düzgün yaptığımızı hatırlatıyor.

3D Tasarım Modelleme ve Üretimi sahip olduğumuz Türkiye'nin en büyük ve en kaliteli makinelerine sahip olan CNC Makineleri ile firmamız tarafından %100 yerli olarak yapılmaktadır.

Bizler Tema Park ortamı ve Tema Park çalışmalarımızı Avrupa Standartlarında modern bir şekilde yapmakta olan Eğlence Dünyası Karınca Parkız

Tema Parkımızda siz hayal edin ve bizde gerçekleştirelim.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: