Bize Ulaşın
Tırtıl Kiddie Rides

Tırtıl Kiddie Rides. Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilmiştir. %100 Yerli Malzeme ile temin edilmiştir. Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

Yepyeni özelliğe sahip yepyeni bir eğlence ürünü daha!!! Tırtıl Kiddie Rides!!! Kiddie Rides dünyamızda artık yeni bir dostumuz var. Siz değerli çocuklar artık tırtıl dostumuzla birlikte yepyeni yerleri keşfetmeye ve hayal gücünüzün sonuna kadar yaşayacağınız ucu bucaksız bir maceraya atılıcaksınız.

Çocuklar, tırtıl dostumuzun yeni macerasında ona eşlik etmeye var mısınız? Bu önemli macerada artık sizde ormanın sevimlik dostu olan Tırtıl Kiddie Rides ürünümüzle birlikte eğlenceli ve keyifli anlar yaşıyacaksınız.

Çocuklar çoklu kategorilere sahip eğlence oyunlarını severler çünkü eğlencenin hiç bir zaman sonu yoktur ve bizde hizmet olarak eğlenceyi kaliteli olarak vermekteyiz bundan dolayı bu kaliteli ürünümüzde dizayn ve tasarım açısından yepyeni ve daha modern olarak üretmekteyiz.

Son derece sağlıklı ve güvenliliği temin ettiğimiz bu kaliteli ürünümüzde eğlenceyi profesyonel olarak siz değerli çocuklara sağlamaktayız.

*1.Sınıf Hammadde ürün kullanarak yapılan Eğlence Ekipmanımızda profesyonellik ön plandadır.

*Ürünümüz %100 yerli sermaye ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

*Makinelerimizin Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

*Yerinde keşif yaparak istediğiniz alana Karınca Park sayesinde projelendirme yapabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: