Bize Ulaşın
Tren Kiddie Rides

Tren Kiddie Rides. Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilmiştir. %100 Yerli Malzeme ile temin edilmiştir. Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

Tren Seven çocuklar burada mı? Galiba, evet. Çocuklar bu sefer Tren macerasını evdeki oyuncaklarınızdan değil bizzat sizler yaşıyacaksınız. Öncellikle belirtmek isteriz ki Tren Kiddie Rides ürünlerimiz yeni tasarımlar ve yeni dizaynlar yani aradığınız otantik ve modern Tren macerasını kaliteli bir şekilde yaşayabileceksiniz.

Tren Kiddie Rides ürünlerimiz, tam da sizler için geliştirilmiş bir yapıya sahip olup çocuklar için gerekli tüm ortam koşullarının sağlanıldığı yerli ve milli yapım bir Kiddie Rides ekipmanıdır.

Big Bang Theory dizisini seyreden çocuklar çok iyi bilerler ki, Sheldon bu ürünü duysaydı kalkıp Lunaparkımıza gelip sabaha kadar başında beklerdi. Şaka bir yana çocuklar eğlenceli ve keyifli dakikalar geçireceğiniz bu Kiddie Rides ürünümüzde sosyal açıdan oldukça arkadaş edineceksiniz.

Sıradanlaşmış Tren ürünleri bir yana Herkesin tercih ettiği son derece kaliteli ve güvenli olan bizim Kiddie Rides'larımız bir yana.... Çocuklar ne duruyoruz? Çuff çuff zamanı!!!

*1.Sınıf Hammadde ürün kullanarak yapılan Eğlence Ekipmanımızda profesyonellik ön plandadır.

*Ürünümüz %100 yerli sermaye ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

*Makinelerimizin Yedek Parça Tedariği ve Garantisi, ''Karınca Park'' tarafından sağlanmaktadır.

*Yerinde keşif yaparak istediğiniz alana Karınca Park sayesinde projelendirme yapabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: